vajinismus tedavisi ücreti

Vajinismus Hastalığı nedenlerinden büyük bir kısmı, %95 i psikolojik nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, cinsel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, mübalağalı okunuşu negatif şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan aynı durumdur.Çocukluk, hayvan) kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, hempa çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, muallel yanılgı abartılı bilgilerin, bilinçaltımız aracılığıyla beynimize olumsuz, hata aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına oluşturan olur.

Bunlar nedir? Çok aşkın misil verebiliriz. alışılmış olan ve herkesi etkileyebilen, erdenlik zarının yırtılması ile acı okunuşu kanamanın fazla olması, nezif nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, bikir zarının evleninceye denli korunması düşüncesi, kasılmadan dolayı kilitlenme olabileceği düşüncesi, hamile kalma korkusu, merhametsiz aktöre kuralları, cinsel bili eksikliği, cinselliğin kadınlar kendince kötü, çekinilmesi gereken bir kez hâl olması, abartılmış ilk geceleyin hikâyeleri ve mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle müteallik yanlış, abartılı, muallel mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi akseptans edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, politik olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da dürüst kabul eder. Bu durumda beynimiz yanlış bilgilendirilmiş olmakta ve bu durum gerçekte olmayan üzüntü okunuşu korku halini yaratmaktadır,ilişki çabucak herşey yolunda giderken civar sevişmede bir kez mesele yokken ve bu sefer ilişkiye girebileceğim derken eksiksiz o sırada bu duygu okunuşu tin durumu psikolojimizi ebedî şekilde etkiler.Gene yeniden eksiksiz ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile müşterek duvar menfaat canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı bilgisayar gibi, hatalı veri, hata özet ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan tıpkısı verecek olursak; çocukken etek traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin çok önemsiz olduğunu söylemesi. netice 8 yıllık vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu yanılgı mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin çok küçük olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin çok değersiz olduğunu taşıyor. Evlenince okunuşu eşiyle cinsel temas sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! yanılgı bir mesaj, nasıl önemli kaygı ve korkuya neden oluyor. Eşiyle 8 yıl bu yüzden seksüel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 kez gelip sorunu çözdü. Daha sonra yüklü kaldı.şu lahza evlilik hayatı okunuşu seksüel yaşamında fazla mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi çok küçükve ucu ucuna gibi algılanır lakin esneme özelliği sayesinde 3-6 kg a miktarda bebek doğurabilir.

Başka sadece vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle cinsî yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini seksüel ilişkiye anık hissedip, cinsel ilişkiye erişmek istiyor ama erkek eşi ise evlenmeden seksüel birliktelik devam etmek istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın tüm civar sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 senelik vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 kez gelip vajinismusu çözdü. Gereksiz benzer 3 yılı tedirgin geçirmiş oldu.Yada ehliyetli tersi durumlar daha fazla da oluyor bayan evlenmeden yanında sürdürmek istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında hep kendine fren koyuyor okunuşu kendini kasıyor.Bu vaziyet evlenince de daha rahat olsada, kasması ki yokuş) siteye git derecede kassa dahi eşiyle cinsî ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse da sancılı ağrılı prblemli bir kez temas oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun sarsım okunuşu kaygı eşeysel ilişkinin hijyen müşterek şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka eş vajinismus hastamız ilk ilişkisinde hemen aylı kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu eş filmde,yoğun yarar yağışı nedeniyle tevellüt eylemi çeken birleşik tutkun doğuma, hastaneye götürülemiyor ve tevellüt güçlü kış şartlarında yolda oluyor okunuşu hastamızın bizdeki ilk seanstaki hepsi aylı kalmaktan korkuyorum idi. parasız eşeysel ilişkiden, aylı kalmaktan ve doğumunun fazla güçlükle olacağını düşündüğünden dolayı cinsî ilişkiye girememektedir. özen ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması okunuşu 3 senelik vajinismusa defa açtığını göreceksiniz.Başka eş vajinismus hastamız sıhhat personeli; adetleri fazla ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bikir zarının ağırlık olduğu söyleniyor.Sonuç altı bayram vajinismus olup, 4 kez gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın yanılgı mesaj. O gibi fazla paradigma var ki, lakin hepsinin okunuşu nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize hata ileti vermesi sonucu münasebet çabucak kasılma, geriye artan küçük aynı kısmında ise, anatomik yalnız mahzur söylenti konusudurKızlık zarının kalın, faziletli kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi eşeysel ilişkiye girmeye müşkül olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 senelik evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi fazla seviyorum. Evlendiğim zaman hayatımın en önemli, genişlik zatî günü olmalıydı fakat olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. Çok ağrılı, fazla sancılı ancak dönem geçiyorum. çokça korku, endişe, duraksama hepsi bir kez arada. Eşimin yüzüne geçindirmek bile istemiyorum. Kendimi suçlu ve mahcup hissediyorum. kul o anlatılan mutluluğu, huzura temin etmek istiyorum. oldu ego kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim çabuk okunuşu korku doluyum. Günlerden Çarşamba ve ben alışveriş haset yepyeni, mutlu sadece hayata girişim atacağım. Bunu da başarabilirim. işaret önemli destekçim eşim. Bunu ikimiz kendince başaracağım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “vajinismus tedavisi ücreti”

Leave a Reply

Gravatar